KONST / Litografier / Färglitografi 15124074
nr 1512 4074
Marie-Louise Ekman
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Marie-Louise Ekman (f. 1944). Signerad, numrerad 3/450, mm;50x70 cm, yttermått inklusive ram: 72x90 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:46:46
17/12 21:08:13
Marie-Louise Ekman
Läs mer om Marie-Louise Ekman